1130 ONICE MIELE EXTRA CC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1130 |
| Color | BEIGE |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 240cm / 94inch |
| Height | 165cm / 65inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1600kg |